MDM Cars Rental

 

O Nas

Firma MDM CARS powstała w 2017 roku i od tego momentu prężnie się rozwija. W chwili obecnej posiadamy  samochody osobowe i dostawcze  różnych klas. Bez względu na to, czy potrzebujesz auta miejskiego, dzięki któremu z łatwością będziesz poruszać się w miejskim zgiełku, czy komfortowego, idealnego na dłuższe trasy, bądź auta dostawczego, lub klasy SUV -znajdziemy to czego szukasz.

Podstawiamy auta zawsze o czasie pod wybrany adres bez względu, czy to jest adres biura, czy też parking hotelowy, lotnisko lub w jakiekolwiek wskazane przez Ciebie dowolne miejsce.

Nasza oferta skierowana jest do firm i osób fizycznych oczekujących obsługi na najwyższym poziomie, które w szybki i profesjonalny sposób chcą otrzymać pojazd. Wszystkie pojazdy są objęte gwarancją producenta oraz pełnym pakietem ubezpieczeń.

 

Nowoczesna flota

 

Naszą siłą jest nowoczesna flota samochodów osobowych. O zaletach naszych aut moglibyśmy mówić dużo: nowe samochody maksymalnie do 2 lat,  bogate wyposażenie, czyste, zadbane wnętrze. Atutów jest wiele. Jednak to, co dopełnia ten wyjątkowy opis to unikatowy design naszej floty, w pełni oddający charakter naszej firmy.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, stale rozbudowujemy naszą flotę. Mając świadomość, że klienci oczekują bezawaryjności pojazdów oraz ich nienagannej estetyki, zarząd firmy zdecydował o długofalowej polityce zakupów wyłącznie nowych samochodów.

Dążymy do doskonałości w zarządzaniu naszą flotą by móc spełnić każde oczekiwanie naszego klienta.

 

 

 

 

Najwyższa jakość

Od 2017 roku sukcesywnie zdobywamy zaufanie klientów oferując najwyższą jakość obsługi, przejrzyste warunki współpracy oraz bezpieczne i niezawodne pojazdy.

Wszystkie wynajmowane pojazdy objęte są gwarancją, pełnym ubezpieczeniem oraz pakietem assistance. Wypożyczalnia zapewnia również pojazdy klientom w przypadku awarii lub innych zdarzeń losowych. Wykazując dużą elastyczność staramy się spełniać oczekiwania naszych Klientów

szybko i skutecznie organizujemy pomoc w wynajmie samochodu w każdym dowolnym miejscu na terenie Śląska. możemy być pewni, że klientem zajmują się profesjonaliści.

Pomożemy Ci również poprzez:

  • pracownik wypożyczalni może w każdej chwili przeliczyć wydatek jaki zostanie poniesiony w związku z wypożyczeniem samochodu
  • Dzięki współpracy z wiodącymi producentami samochodów posiadamy auta z ważną gwarancją producenta.

 

  • Proponujemy elastyczny model rozliczeń

 

 

Wkrótce w ofercie

Już wkrótce będziemy mogli zaoferować nowoczesne pojazdy typu VAN. Wszystkie komfortowe wyposażone i idealne na długie podróże. Będą oferowane w wersjach 8-9  osobowych.

Więcej informacji juz wkrótce

Wszelkie Prawa Zastrzeżone Projekt & Realizacja
Strony internetowe Śląsk

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu z nami


Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych Zostałem poinformowany (-a) o prawie dostępu do moich danych i możliwości ich poprawiania.

[recaptcha]

Szybki kontakt!
+
Wyślij!